header_image
Rozšírené vyhľadávanie
Výsledky vyhledávání
Vitajte v reality bl
Comments:0

Je skvelé, že ste našli cestu na našu novú stránku. Sme Reality BL, nová realitná kancelária v Žilinskom kraji. Aj keď je naša spoločnosť nová, v oblasti predaja a kúpy nehnuteľností alebo finančných služieb sa úspešne pohybujeme už niekoľko rokov. Máme preto dostatok skúseností a praxe, aby sme vám dokázali nájsť a ponúknuť to najlepšie riešenie vášho bývania alebo financií.

Webovú stránku sme spustili len pred pár dňami, no veríme, že sa vám bude páčiť. Nájdete na nej ponuku našich nehnuteľností a samozrejme aj prehľad našich finančných služieb.

Ak sa vám zdá, že máme v ponuke málo bytov, nie je to úplne pravda – nie všetky byty a domy dávame na webovú stránku. Ak získame do správy novú nehnuteľnosť okamžite najskôr kontaktujeme vhodných záujemcov, preto ak hľadáte konkrétny byt, dom alebo pozemok, dajte nám vedieť pomocou tohto formulára.

Pilne pracujeme aj na realizácií našich pobočiek. V súčasnej dobe nás môžete navštíviť v Martine a Kysuckom Novom Meste. Už čoskoro vás privítame aj na pobočke v Žiline.

Sdieľať

Porovnať