header_image

Rodinný dom – NITRA

296,000 €
NITRA,
Pridať k obľúbeným

Lucia Jonášová

Phone:0915787822
E-mail:info.financieprofi@gmail.com

Napíšte mi

Výsledky vyhledávání

Popis nehnuteľnosti

Zaujímavá nehnuteľnosť – dom patril veľmi zručnému majiteľovi. V dome sa okrem obytných miestností nachádza dielňa a stroje na výrobu reklamných potlačí, garáž je plná strojov na výrobu a opracovanie rôznych predmetov, v suteréne sa nachádza vinná pivnica s komplet zariadením na výrobu medu a vína, ktoré majiteľ vyrábal s vlastného hrozna, ktoré pestoval pri dome, venoval sa aj včelárstvu. Majiteľ sa o dom vzorne staral a zveľaďoval ho.

Je to dvojgeneračný dom / dve bytové jednotky/ v tichej uličke (slepá ulica) v mestskej časti Čermáň. Lokalita je veľmi lukratívna. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a široké spektrum služieb pre občanov. Dom je kompletne zateplený a útulne zariadený. Nehnuteľnosť je zložená z dvojpodlažného, čiastočne zrekonštruovaného rodinného domu a vkusne riešeného uzavretého dvora a väčšej záhradky. V suteréne je komplet zariadenie a miestnosti sú prispôsobené činnostiam, ktorým sa majiteľ venoval.

V nehnuteľnosti sa nachádza garáž, predsieň, kuchyňa, veľká kúpeľňa /v súčasnosti využívaná ako práčovňa/, kotolňa, špajza a ďalšia menšia miestnosť. Z predsiene sa schodiskom dostaneme na chodbu druhého podlažia, kde nájdeme 3 izby (spálňa, detská izba a veľká obývacia miestnosť), špajzu a kúpeľňu s toaletou. Z obývacej miestnosti je vstup na veľký krytý balkón s prekrásnym výhľadom na mesto Nitra.

Zaujímavosťou tejto nehnuteľnosti je funkčný výťah, ktorý je urobený v celom dome a môže sa vyžívať na prepravu ťažkých vecí a zároveň na pohyb pre imobilných ľudí.
Nehnuteľnosť je ideálna na kvalitné bývanie v meste Nitra. Uzavretý, vkusne riešený trávnatý dvor s okrasnými kríkmi a vinicou, je zárukou súkromia, ticha a oddychu. Na záhrade nájdete altánok a bazén, ktorý Vám veľmi spríjemní tieto horúce dni.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať, no odporúčame obhliadku, kde Vám veľmi radi všetko ukážeme a vysvetlíme.

Аdresa: NITRA
Oblast:
Kraj :
Štát: Slovakia (Slovak Republic)
Kód nehnuteľnosti: 20523
Cena: 296,000 €
Structure Type: tehla
Podlažia: 1
Výhľad: les
Vlastníctvo: Osobné

Súvisiace ponuky

Porovnať
Novinka

Rodinný dom – Topolčany/Malé Bedzany

115,000 €
12 septembra, 2021

Porovnať